Kategorie

Zahradní domek Vivian 3,8 m2

Speciální dopravné 2.500,- Kč
Palmako
Menší, kvalitně provedený zahradní domek Vivian 3,8 m2 od renomované estonské firmy Palmako. Vnější rozměr domku je 220 x 220 cm. Součástí dodávky domku je dřevěná podlaha, součástí dodání není střešní krytina kterou lze přiobjednat.
Cena s DPH
28 490 Kč
Cena bez DPH
23 545 Kč
Sleva
23% / 37 037 Kč
2 a více ks
2% sleva
Externí sklad Palmako, dodání na dotaz
Kód produktu
359
Výrobce
Palmako, Estonsko
Záruka
60 měsíců
Popis
Parametry
Diskuse
Hodnocení

Zahradní domek Vivian 3,8 m2, 220 x 220 cm, stěna tl. 28 mm

Menší, kvalitně provedený zahradní domek s částečně prosklenými dveřmi, tento typ zahradního domku můžete na vaší zahradě využít jako menší zahradní domek k příjemnému pobytu na zahradě tak i jako nářaďový domek k uskladnění zahradního nářaďí případně dalších věcí.

Tloušťka stěny zahradního domku 28 mm, spolu s kvalitním provedením zaručuje dlouhou životnost domku bez nákladné údržby.

Naše tesařská firma vám nejen zajistí dodání stavebnice domku ale také vám provede montáž a případně další služby až po kompletní realizaci domku na klíč.

Co obsahuje stavebnice zahradního domku:

Kompletní stavebnice zahradního domku obsahuje veškeré dřevěné díly domku, spojovací materiál, montážní návod, součástí je také dřevěná podlaha, součástí není střešní krytina kterou si můžete přiobjednat.

Dále si u nás můžete objednat příslušenství a služby které provádí náš montážní tým:

  • Základ pro zahradní domek - připravíme a upravíme místo pro realizaci zahradního domku, nabídku a cenovou kalkulaci vám vypracujeme při poptávce - kontaktujte náš zákaznický servis
  • Nátěr zahradního domku - předpokladem dlouhé životnosti zahradního domku je kvalitní nátěr domku, vybrat si u nás můžete z nabídky kvalitních lazur a nátěrů, cenovou kalkulaci provedení nátěru vám vypracujeme při poptávce - kontaktujte náš zákaznický servis
  • Montáž zahradního domku - náš zkušený tesařský montážní tým vám provede montáž zahradního domku, provedení montáže si můžete objednat v souvisejících produktech
  • Dodání a montáž střešního šindele - dodáme vám a případně provedeme montáž střešního šindele, můžete přiobjednat v souvisejících produktech
  • Dodáme a namontujeme klempířské prvky střechy - okapy, svody, střešní lemování, nabídku a cenovou kalkulaci vám vypracujeme při poptávce - kontaktujte náš zákaznický servis

Realizace vašeho zahradního domku za sníženou sazbu DPH:

V případě objednání zahradního domku s provedením montáže a v případě že domek bude realizován jako příslušenství rodinného nebo bytového domu který splňuje podmínky zákona o DPH, bude vám na vaši realizaci účtována snížená sazba DPH. Váš požadavek na realizaci zahradního domku za sníženou sazbu DPH uvádějte v objednávkovém formuláři do poznámek nebo kontaktujte náš zákaznický servis.

Po ověření vašeho požadavku na realizaci zahradního domku za sníženou sazbu DPH vám zašleme upravenou cenovou nabídku.

Vaše objednávka a dodání domku k vám:

Po objednání domku v našem e-shopu vás bude telefonicky kontaktovat zákaznický servis našeho e-shopu který potvrdí vaší objednávku a domluví dodání a případně montáž domku a provedení dalších služeb.

Osobní odběr zahradního domku zajistíme přímo ze skladu dodavatele v Kutné Hoře. Výhodou osobního odběru je že neplatíte speciální dopravné.

Doprava zahradního domku je zajištěna po celé ČR, u zahradního domku platí speciální dopravné, doprava se přiobjednává v souvisejících produktech.

Dopravu zahradního domku ve většině případů zajišťuje smluvní dopravce, v případě objednání montáže domku vám domek přiveze náš montážní tým.

Pro další informace k zahradnímu domku kontaktujte náš zákaznický servis:

V případě že k zahradnímu domku potřebujete další informace nebo potřebujete poradit s objednáním domku kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: obchod@pergoland.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Celková plocha zahradního domku 3,8 m2
Tloušťka stěny domku 28 mm
Vnější rozměr zahradního domku 220 x 220 cm
Vnitřní rozměr zahradního domku 200 x 200 cm
Výška stěny zahradního domku 190 cm
Výška hřebene střechy 222 cm
Přední přesah střechy 30 cm
Použité řezivo Severský smrk
Povrchová úprava bez povrchové úpravy, možno přiobjednat
Dřevěná podlaha je součástí domku
Tloušťka podlahy 19 mm
Rozměr dveří 73 x 175 cm
Celková plocha střechy 6,2 m2
Sklon střechy 16,3 stupně
Střešní záklop palubky 19 mm
Střešní krytina není součástí, možno přiobjednat
Rozměr balení domku 260 x 120 x 50 cm
Váha balení domku 500 kg
0,0
Bez hodnocení
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Napsat vlastní recenzi
Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskusi.
Položit dotaz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím