Kategorie

Nejčastější dotazy k nabídce našeho e-shopu.

Podívejte se na nejčastější dotazy našich zákazníků k nabídce našeho e-shopu. Nejčastější dotazy postupně také doplňujeme a aktualizujeme.

Náš zákaznický servis:

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin. Naše kontakty jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: obchod@pergoland.cz . V případě že se na náš telefon nedovoláte, vydržte určitě vám zavoláme zpět.

Náš zákaznický servis vám vždy do 24 hodin po přijetí vaší objednávky telefonicky zavolá a domluví vyřízení vaší objednávky a domluví předpokládaný termín dodání a další potřebné pro vyřízení objednávky.

Doprava zboží z našeho e-shopu:

Dopravu zboží z nabídky našeho e-shopu zajišťuje ve většině případů přímo naše vlastní doprava. Jen výjmečně se stává že jsme nuceni vaši objednávku kvůli nevytížení naší dopravy zaslat smluvním dopravcem. V každém případě přesný způsob dopravy s vámi projedná náš zákaznický servis.

Výhodou naší vlastní dopravy je možnost dodání i o víkendech a státních svátcích a také v odpoledních hodinách. Vyhovující dobu dodání si domluvite s naším zákaznickým servisem při telefonickém potvrzení objednávky.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím