Když dřevěný truhlík tak kvalitně řemeslně provedený. Již několik let se v naší tesařské firmě také zabýváme výrobou dřevěných truhlíků a květináčů. V naší nabídce najdete několik typů dřevěných truhlíků a květináčů v různých velikostech, vybrat si můžete také z několika typů dřevěných mřížek a také zástěn. V nabídce máme také dřevěné truhlíky se samozavlažovacími plastovými květináči.

Kompletně řešené dřevěné truhlíky

U větší části našich dřevěných truhlíků si můžete přiobjednat vyložení truhlíku kvalitní zahradnickou folií která se upevňuje pod horní lemování truhlíku. Vyložením truhlíku zahradnickou folií výrazně prodloužíte životnost dřevěného truhlíku.

Kvalitní povrchová úprava

V základním provedení dřevěné truhlíky dodáváme bez povrchové úpravy, provedení povrchové úpravy kvalitními lazurami nebo nátěry lze přiobjednat. Naše kompletní řešení také zahrnuje dodání potřebného množství zahradnického substrátu.

Kde najdete naši nabídku dřevěných truhlíků a květináčů?

Celou naši nabídku dřevěných truhlíků a květináčů najdete v našem internetovém obchodě s výrobky naší firmy na následujících odkazech – Dřevěné květináče, Dřevěné truhlíky, Dřevěné truhlíky s mřížkou, Dřevěné truhlíky se zástěnou.

Postupně také nově spouštíme náš specializovaný e-shop s rozšířenou nabídkou dřevěných truhlíků a květináčů který najdete na následujícím odkazu – Salna.cz

Na této stránce se také můžete podívat na fotogalerii z naší nabídky dřevěných truhlíků a květináčů, další informace také najdete na blogu na tomto webu.

Fotogalerie dřevěné truhlíky a květináče

Máte další dotazy k naší nabídce dřevěných truhlíků a květináčů?

V případě že máte další dotazy k naší nabídce dřevěných truhlíků a květináčů kontaktujte náš zákaznický servis.