Kategorie

Doprava zboží

Vaši objednávku v našem e-shopu si můžete vyzvednout u výrobků naší tesařské firmy osobně v naší provozovně v Holýšově v Plzeňském kraji, výrobky od dalších výrobců a dodavatelů si můžete vyzvednout přímo z jejich skladů. Přesné místo osobního odběru je uvedeno u každého výrobku v nabídce. Termín osobního odběru s vámi domluví náš zákaznický servis při telefonickém potvrzení vaší objednávky.

Doprava zboží z nabídky e-shopu je zajištěna po celé ČR, dopravu u výrobků které vyrábí přímo naše tesařská firma zajišťuje většinou naše vlastní doprava pouze v případě nevytížení naší dopravy vaším směrem je zboží zasláno smluvním dopravcem.

Dopravu výrobků od dalších výrobců a dodavatelů většinou zajišťuje smluvní dopravce, v případě objednání montáže vám objednaný výrobek přiveze náš montážní tým.

Ceník dopravy:

Všechny ceny v ceníku dopravy jsou uvedeny včetně sazby DPH 21%. Ceník dopravy platí na celou nabídku našeho e-shopu, u některých výrobků kde je na štítku uvedeno Doprava zdarma je doprava zdarma, u větších zahradních staveb a dalších na přepravu náročnějších výrobků které jsou označeny štítkem speciální dopravné se doprava přiobjednává v souvisejících produktech.

Objednávky s cenou od 0,- Kč do 1.000,- Kč je cena dopravy 100,- Kč

Objednávky s cenou od 1.001,- Kč do 1.990,- Kč je cena dopravy 130,- Kč

Objednávky s cenou od 1.991,- Kč do 4.000,- Kč je cena dopravy 260,- Kč

Objednávky s cenou nad 4.000,- Kč je Doprava ZDARMA!

Vybrané výrobky označené Doprava ZDARMA! mají dopravu zdarma bez ohledu na cenu objednávky, u výrobku označených speciální dopravné se doprava přiobjednává v souvisejících produktech.

Platba za objednané zboží:

Při osobním odběru zboží se cena objednaného zboží hradí v hotovosti nebo je vám předem zaslána faktura a po její úhradě si můžete vaši objednávku vyzvednout.

Při objednání dopravy se cena hradí dopravci v hotovosti. Vaši objednávku můžete také zaplatit předem na fakturu kterou vám před dodáním zboží zašleme a po její úhradě vám objednané zboží odešleme.

Při platbě na dobírku je účtováno dobírečné ve výši 40,- Kč.

Máte další dotazy k dopravě zboží?

V případě že máte další dotazy k dopravě zboží z naší nabídky kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: obchod@pergoland.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím