Kategorie

Blog, Náš nový e-shop pergoland.cz

Vítáme vás na blogu našeho nového internetového obchodu www.pergoland.cz kde najdete již tradiční nabídku naší tesařské firmy s téměř 20-letou tradicí, nabídku zahradních staveb a dalších výrobků ze dřeva pro dům a zahradu.

Náš nový e-shop jsme postupně v průběhu roku 2018 připravovali, v průběhu příprav jsme jsme zkoušeli a testovali, několik technických řešení, zkoušeli jsme různá nastavení až nakonec jsme zvolili pro náš e-shop e-shopový systém shopmaker.cz

Naše množstevní slevy, nakupujte za velkoobchodní ceny.

Jednou z výhod našeho nového e-shopu jsou zejména u výrobků naší tesařské firmy nastavené množstevní slevy, kdy při nákupu většího množství jednotlivých výrobků můžete díky nastaveným slevám i ušetřit. Dá se říci že jsme tímto krokem umožnili všem zákazníkům dosáhnout až na naše velkoobchodní ceny.

Množstevní slevy i když nižší jsou nastaveny i na nabídku od dalších výrobců a dodavatelů s kterými naše tesařská firma již dlouhodobě spolupracuje při prodeji a montáži jejich výrobků.

Nastavené množstevní slevy budeme ještě v průběhu roku 2019 mírně upravovat dle výše poptávky a dle ekonomických ukazatelů a také podle výrobní kapacity naší tesařské firmy kterou aktuálně postupně začínáme rozšiřovat.

Makáme a přidáváme další nabídku.

Aktuálně na konci roku 2018 náš e-shop již jede naplno, chodí již první objednávky a poptávky, je spuštěná Lednová akční nabídka na naše dřevěné truhlíky. Nabídku našeho e-shopu ještě naplno přidáváme, počítáme že do Jara roku 2019 bude nabídka našeho e-shopu kompletní.

Další článek rubriky novinky na blogu

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím